چرخ و یراق آلات شیشه بالکن رو تولید کردیم و می فروشیم.

مونتاژ و نصب بالکن شیشه ای جی سان رو انجام و آموزش می دیم.

ما مفتخریم که جدای از اجرای پنجره تاشو، مجموعه ای هستیم که کلیه یراق و ملزومات پنجره تاشو را تحت یک برند، تولید کردیم.

تا الان که سال 1402 است، بیش از 40 مجموعه در استانهای مختلف به واسطه آموزش توسط جی سان در حال نصب و فروش پنجره تاشو هستند.

                                                                     آموزش نصب و مونتاژپنجره تاشو  

چرا شیشه بالکن جی سان؟

 
 

"پنجره تاشو جی سان و خدمات پس از فروش"

درنگاه اول، فروش ِخوبه که باعث حیات یک مجموعه است. پس از کسری یراق آلات ترکٍ پنجره تاشو برای خدمات پس از فروش، فهمیدیم که تامین قطعه برای خدمات، بسیار مهمتر از تامین قطعه برای فروشه.

ما حیات جی سان رو در خدمات پس از فروش می دونیم.

 
 

"تولید با کیفیت بالکن شیشه ای جی سان"

بازار مدام دم از پنجره تاشو ترک می زد. یا نباید یراق آلات پنجره تاشو رو تولید می کردیم یا اگر قرار بر تولید بود باید محصولی تولید می شد که چیزی کم از جنس خارجی نداشته باشه.

الان که تولید کردیم با افتخار فریاد می زنیم:ساخت ایران.

 
 

"شیشه بالکن جی سان و اشتغال زایی و جلوگیری از

خروج ارز"

این حق شماست که در قبال پولی که برای اون زحمت کشیدی و می خوای هزینه کنی یه پنجره تاشو با کیفیت بخری. چه بهتر که اون پنجره تاشو با کیفیت ساخت ایران باشه. اعتماد هموطنان به جی سان تا الان برای 10 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد کرده.

قیمت شیشه بالکن جی سان چقدره؟

"پنجره تاشو "  

پنجره، یکی از اجزای جدانشدنی صنعت ساختمونه که روزبه روز به تنوع اون افزوده شده و میشه. پنجره  تاشو نسل جدیدی از پنجره است که برای پوشش بالکن و آلاچیق و … به کار می ره و ما در جی سان بیش از یک دهه هست که اقدام به تولید واجرای آن کردیم.

                      ویژگی های پنجره تاشو اینجاست  

                          فیلم پنجره تاشو جی سان     


نصب جام بالکن،  این فیلمو حتما ببین.

توی یک دقیقه کلّیت اجرای جام بالکن جی سان رو می تونی در این فیلم ببینی. این فضا بالکن نیست یه رستورانه که هرسال با شروع زمستون کل این فضا رو با پلاستیک پوشش می دادند.

 
 

مزایای جام بالکن:


پنجره تاشو جی سان عایق گردوخاکه

درزهای بین ریلها و دیوراه ها با چسب ماستیک پر میشن.

جام بالکن جی سان تمیز کردنش راحته

دو طرفه شیشه از داخل قابل دسترسه و مشکلی برای نظافت سمت بیرونی شیشه ها نداره.

پنجره تاشو جی سان تغییری در نما ایجاد نمیکنه

همه ی شیشه ها جمع میشن کنار. ضمن اینکه توی سطح کار هیچ پروفیلی دیده نمیشه.

جام بالکن جی سان عایق صوته

بین شیشه ها درزگیر آلومینیومی مویی دار قرار میگیره که به عایق بودنش خیلی کمک میکنه.

چطور میتونم با جی سان همکاری کنم؟

آموزش نصب و مونتاژ جام بالکن

روش اول
خرید پک آماده نصب جام بالکن

اگر فضای کارگاهی لازم رو نداری و امکان سرمایه گذاری هم برات وجود نداره این روش خوبی برای همکاری با ماست. اندازه ها رو ارسال می کنی و ما برات می سازیم و ارسال می کنیم و شما نصبش رو انجام می دی.

روش دوم

خرید پک مونتاژ شده پنجره تاشو بدون شیشه

این روش هم نیازی به سرمایه گذاری نداره. فقط کافیه فضایی برای چسبوندن شیشه ها داشته باشی و البته شرایط خرید شیشه به صورت مستقیم از کارخانه در شهرتون فراهم باشه.

پک مونتاژ شده برات ارسال میشه و شما میچسبونید و نصب می کنید. 

روش سوم

خرید ریل و یراق جام بالکن

اگه سرمایه ی کافی داری و شرایط تولید از قبیل وسایل برش و فضای کارگاهی و نیروی مونتاژ و زمان کافی و دسترسی سریع به کارخانه شیشه داری این بهترین روش برای شماست.

از ابتدا تا انتهای نصب پنجره بالکن

 نصب پنجره تاشو کار پيچيده اي نيست اما نمي توان گفت که کار راحتي هم محسوب مي شود. نکات مهمي در مونتاژ وجود دارد که اگر رعايت شود نصب راحت تري را به دنبال دارد. اين فيلم شامل مرحله به مرحله ي روال نصب پنجره تاشو است که براي همکاراني که قصد آموزش اجراي اين پنجره را دارند مفیده.

اين اجرا توسط جي سان در هتل رستوران مشاهير اصفهان انجام گرفته. ابتدا ريل هاي پايين و بالا نصب شده و پس از تراز بندي لازم هرکدام از پنل ها به ترتيب درون ريل قرار داده مي شود. درحين تراز کردن حتما درزهايي بين ريل و سطحي که ريل روي آن پيچ مي شود به وجود مي آيد که پس از نصب با چسب درزگيري مي شود.

 
 
 
 

"مرحله به مرحله مونتاژ پنجره بالکن "

مونتاژ جام بالکن يکي از مراحليست که اگر به صورت اصولي و خوب و با کيفيت انجام شود، در پي آن رضايتمندي مشتري را نيز به ارمغان مي آورد.

ما در تهيه اين فيلم آموزشي سعي کرديم نکات مهم در روند مونتاژ جام بالکن را به نمايش بگذاريم که هم همکاراني که قصد آموزش دارند از آن بهره مند شوند و هم مشتريان عزيز با روند توليد جام بالکن آشنا شوند.

از نکات مهمي  که در مونتاژ جام بالکن مي توان به آن اشاره کرد موارد زير است: کيفيت ايده آل در برش شيشه ها، دقت در برش پروفيل هاي شيشه گير و کيفيت مناسب چسب.

    اسنیپت پویای شما در اینجا نمایش داده خواهد شد... این پیام به این دلیل نمایش داده می شود که شما هم یک فیلتر و هم یک قالب برای استفاده ارائه نداده اید.