مقاومت بالکن شیشه ای  جی سان

این فیلم مربوط به یکی از اجراهای پنجره بالکن جی سان در مرداویج اصفهان می باشد.

نکته ای که در این اجرا وجود دارد وجود یک لوله ی قطور به عنوان جانپناه می باشدکه با توجه به محدودیت فضا،با جوش دادن یک قوطی 6 * 3 بر روی لوله،پنجره بالکن را روی آن نصب کرده ایم.

                                 تماس با ما       

 
 

تبدیل بالکن به آشپزخانه 

این فیلم مربوط به یکی از اجراهای بالکن شیشه ای در اصفهان می باشد.

نحوه ی بازو بسته شدن پنجره در این فیلم نمایان نیست اما چیزی که در این فیلم گویاست تبدیل بالکن به یک فضای دلنشین برای آشپزیست.

 
 

اجرای پنجره بالکن بر روی نرده

این فیلم مربوط به یکی از اجراهای بالکن شیشه ای در خیابان کاوه اصفهان می باشد.

این بالکن دارای یک نرده استیل به عنوان جانپناه بود که با توجه به عدم استحکام موجود با حذف آن و ساخت یک کتیبه آلومینومی ،پنجره تاشو را بر روی کتیبه اجرا کردیمتم

برای استعلام از قیمت بالکن شیشه ای اصفهان با شماره

85 45 30 35 -031
در تماس باشید.

 
 

توی بالکن خونت زندگی کن

این فیلم مربوط به یکی از اجراهای پرده شیشه ای جی سان در خیابان شمس آبادی اصفهان هست.

بالکنی که با توجه به موقعیت جغرافیایی که داره در معرض بادهای بسیار شدیدی بود و هست.

ما بعد از اجرای پروژه با خیال راحت به همه ی مشتریانمون میگیم که پنجره بالکن جی سان در مقابل باد، دارای مقاومت و استحکام بی نظیریه

 
 

بالکن جای پرنده هست یا نیست؟

این فیلم مربوط به یکی از اجراهای شیشه تاشو جی سان در خیابان توحید اصفهان هست.ذوق این پرنده برای به وجود اومدن چنین فضای دلنشینی براش دیدنیه.حضور پرنده های به اصطلاح خیابانی در بالکن منازل در اکثر مواقع باعث کثیف شدن بالکن میشه که با اجرای پنجره جی سان میشه از این معضل راحت شد.

 
 

پنجره جی سان برای استخر

این فیلم مربوط به یکی از اجراهای پنجره تاشو در شاندیز مشهد برای دور استخر می باشد.یکی از مشکلاتی که استخر های فضای باز دارند، ورود گرد و خاک و سرما به داخل استخره.علاوه بر این پوشش بصری و ایجاد حریم برای استخر هم میتونه بعضا از دغدغه های کسانی که این نوع استخر را دارند باشه.در این فیلم شما می بینید که با اجرای پنجره تاشو دور استخر این معضلات برطرف شده.

 
 

پنجره ی باغ باید جی سان باشه

این فیلم مربوط به یکی از اجراهای پنجره ریلی تاشو جی سان در اصفهانک برای پوشش نشیمن باغ هست.جدای از عایق بودن پنجره چیزی که در فضای نشیمن یک باغ و آلاچیق مهمه،حفظ فضای بصری از داخل نشیمن هست.تصور کنید داخل آلاچیق نشستید اما وجود پروفیل های قطور پنجره دید شما را نسبت به محیط سرسبز باغ کور کرده. از اونجاییکه بالکن شیشه ای جی سان در سطح خودش فاقد پروفیل های قطور هست مورد استقبال مشتریان برای باغ و ویلا قرار گرفته.

چرا پنجره بالکن جی سان؟

 
 

خدمات پس از فروش

درنگاه اول،فروشِ خوبه که باعث حیات یک مجموعه هست.از همان ابتدا که با کسری یک محصول خارجی برای تعویضش مواجه شدیم فهمیدیم که تامین قطعه برای خدمات پس از فروش بسیار مهمتر از تامین قطعه برای فروشه.ما حیات جی سان رو در خدمات پس از فروش می دونیم .

 
 

تولید با کیفیت

بازار مدام دم از جنس خارجی می زد.یا نباید تولید می کردیم یا اگر قرار بر تولید بود باید محصولی تولید می شد که چیزی کم از جنس خارجی نداشته باشه.الان که تولید کردیم با افتخار فریاد می زنیم :ساخت ایران

 
 

اشتغال و عدم خروج ارز

این حق شماست که در قبال پولی که برای اون زحمت کشیدی و میخوای هزینه کنی یه جنس با کیفیت بخری.چه بهتر که اون جنس با کیفیت ساخت ایران باشه.اعتماد هموطنان به جی سان تا الان برای 10 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد کرده.